Me and Blog

Opět se přesouvám :-D

26. června 2015 v 21:02 | Brookelle (Susan)
Milí drazí, nevím, jak vůbec začat. Vím, že vás opět matu a věřte mi, že i já jsem sama ze svých náhlých rozhodnutí zmatená. Nejdříve jsem to tady ukončila kvůli nedostatku času, potom zase založila blog o Britney Spears s tím, že vše budu lépe stíhat, když se budu věnovat pouze jediné celebritě a pak zase přijdu s tím, že jsem se rozhodla opět přesunout na jinou adresu.
Myslela jsem si totiž, že mě blog o Britney bude bavit a naplňovat, což částečně pravda je, ale ne úplně. Blog mě baví, ale začíná mi chybět přidávání ostatních celebrit. Např. teď Selena nebo Demi vydávají nové singly a já to nemám kde zveřejnit. Bože, taková tragédie :-D
Proto jsem se už před pár dny rozhodla, že založím nový blog, který bude prakticky totožný s tímto. Budou tam všechny mé oblíbené celebrity, ale nebudu se tam honit za každou novinkou jako na tomto blougu. Tady jsem měla opravdu trochu pocit, že jsem otrok. Vždycky jsem přišla na to, že přibylo 150 novinek u každé celebrity a já se snažila vše poctivě doplnit. Bylo to šílené a někdy až únavné. Na tomto blogu budu opět přidávat novinky o svých oblíbených stars, ale ne všechny. Bude to tam prostě takové volnější. Budu přidávat jen něco. Chci, aby mě to bavilo a ne abych se hnala za každou novinkou a půl dne strávila u počítače. Mám totiž i jiné povinnosti či zábavu jako např. práce, kamarádi, diskotéky atd. Asi chápete, že nechci celé dny tvrdnout jen u PC :-)
Nejtrapnější na tom celé je, že před nějakým týdnem si mou novou adresu přepsaly taková věrná blom nebo Hannah a nyní si mě mohou přepisovat znovu :-D Holky, věřte mi. Je mi neskutečná hanba, ale nemohu si pomoct. Každopádně vám dávám jedno povolení. Jestli ještě jednou přijdu s tím, že se někam stěhuju, můžete mě osobně proplesknout a pořádně!!! :-D

nová adresa: http://stars-of-pop.blog.cz

Pokažený počítač

1. června 2015 v 21:18 | Brookelle (Susan)
Milí návštěvníci, už dlouho jsem nic nepřidala. Problémem je, že se mi pokazil počítač. Vlastně já jej zlikvidovala, když se mi do něj nedopatřením vylila šťáva :-D Takže je chudák v opravně. Nevím, kdy jej dostanu zpátky. Nyní mám jen dočasně zapůjčený strýcův notebook. Zatím tedy netuším, kdy zase začnu přidávat články. Teď se mi moc nechce a navíc je to cizí notebook. Tak mějte prosím pochopení :)

Dva nové diplomy

3. května 2015 v 21:02 | Brookelle (Susan)
Zase přibyly nějaké ty diplomky do mé sbírky :-)

Design 0.22

22. dubna 2015 v 17:36 | Brookelle (Susan)
Tak a máme tu po pár měsících další design! Opět od mého velmi ochotného a šikovného SB Hannah, která se toho zase skvěle zhostila :-) Opětovně jsem vybrala mou milovanou Britney a tentokrát dokonce Selenu Gomez. Doufám, že se vám tento design bude líbit stejně jako mně :)

Jinak jak jste si ráčili všimnout, tak jsem se finálně rozhodla. K mému rozhodnutí mi dopomohla má SBéčka a to Hannah a roxanne, kterým tímto děkuji za jejich dobře míněné názory :) Na tomto blogu se tedy budu soustředit především na Britney Spears, Avril Lavigne, Demi Lovato, Selenu Gomez, Christinu Aguileru a Taylor Swift. Ostatní celebrity z blogu nemažu, ale budu je přidávat jen občas, když půjde o nějakou zajímavou příležitost nebo budu mít prostě chuť :) Takže toho nebudu mít tolik jako předtím a usnadní mi to tak námahu i čas. Doufám, že mě odteď bude blog více bavit :-)

Přemýšlím, co dál...

20. dubna 2015 v 8:09 | Brookelle (Susan)
Já vím, už je to tady zase, ale zřejmě jste už dávno pochopili, že mě to tady moc nebaví. Poslední dobou nepřidávám skoro nic, jsem neaktivní. Mám tady hromadu celebrit, nestíhám nic přidávat. Baví mě hlavně články o Britney Spears :) Přemýšlela jsem, že bych měla blog jen o ní, ale nevím, jestli je to dobrý nápad. A nebo že bych si vybrala např. maximálně 5 celebrit, kterým bych věnovala tento blog. Stejně si ale pořád nejsem jistá, jestli by mě to tady i tak bavilo. Napadlo mě, že bych i skončila úplně, ale asi na to nemám :-D Pořád se rozmýšlím, ale už mě to trochu unavuje. Jsou chvíle, kdy mě to tady hrozně baví a pak jsou taky chvíle, kdy pomalu měsíc nic nepřidám. Pokud máte nějaký návrh, jak zatočit s tímto blogem a vyřešit tak mou blogovou krizi, tak se klidně vyjádřete do komentářů :)

Nevím, co dál...

24. března 2015 v 9:47 | Brookelle (Susan)
Zdravím všechny, nevím, co dál dělat s tímto blogem. Poslední dobou se mi nechce vůbec nic přidávat. Nemám chuť ani čas, prostě mě to nějak nebaví. Mám tady i spoustu celebrit a nestíhám přidávat. Těch novinek je strašně moc. Potřebuju asi čas na rozmyšlenou, co dál :-) Mějte prosím pochopení

Mé nové diplomky

22. února 2015 v 11:02 | Brookelle (Susan)
Zase jednou přidávám své nové diplomky.

Nový design je na světě

7. února 2015 v 20:09 | Brookelle (Susan)
Konečně jsem po dlouhé době změnila design. Opět nejde o mou práci. Na tvorbě tohoto designu se podílela šikovná Hannah (http://unitedgirls.blog.cz), které tímto článkem ještě jednou děkuji!
Vypadá to tady prostě skvěle! Navíc na mé požádní vytvořila dess s Britney a Christinou, který jsem si vždycky přála :-D Jsem spokojená a doufám, že vy budete také :)


Kdo by mi udělal design?

2. února 2015 v 11:35 | Brookelle (Susan)
Ahoj, potřebovala bych od vás radu. Ráda bych změnila design svého blogu, ale jelikož s grafikou absolutně neumím, potřebovala bych sehnat někoho, kdo by mi design udělal. Chtěla bych ale design opravdu na úrovni jako je třeba tento od roxanne, který mám nyní nastavený. Opravdu nechci, aby to tady vypadalo amatérsky, ale aby měl tento blog trošku úroveň. Neznáte někoho? Mohli byste mi dát nějaký tip na někoho šikovného a zkušeného?

Můj nový diplom

31. ledna 2015 v 12:44 | Brookelle (Susan)
Já ty diplomy zapomínám zveřejňovat :-D Tak zveřejňuji alespoň tento s Britney, který jsem si nedávno uložila do PC :-)

Omluva

22. ledna 2015 v 20:40 | Brookelle (Susan)
Omlouvám se, že moc nepřidávám, ale mám opět blogovou krizi. Nemám chuť ani náladu nic přidávat. Poslední dobou se tato "nechuť" přidávat články objevuje čím dál častěji :-( Nevím proč... Je to možná i tím, že mám jiné starosti než jen přidávat články. Asi to chápete, jak to myslím :) No, snad mě to brzy přejde a budu zase aktivní :-)

Šťastné a veselé Vánoce!

24. prosince 2014 v 11:35 | Brookelle (Susan)
Milí návštěvníci, přeji všem veselé Vánoce a příjemné prožití veškerých svátků vánočních :-) Doufám, že pod stromečkem najdete bohatou nadílku a především to, co jste si toužebně přáli.
Já osobně se moc těším na dárky. Jsem v tomhle pořád jako malé dítě i když je mi 22 let :-D Akorát mě mrzí, že není žádný sníh. Lépe by navozoval vánoční atmosféru. Nevadí, užijte si dnešek i tak :)
Tak šťastné a veselé! Usmívající se

Omluva za častou neaktivitu

22. prosince 2014 v 17:47 | Brookelle (Susan)
Chtěla bych se Vám omluvit za mou častou neaktivitu. Poslední dobou tady moc nejsem, ani moc neobíhám SBéčka, čehož jste si už určitě dávno všimli. Nemám totiž mnoho času na blog. Jsem neustále v práci, chodím na diskotéky nebo tak různě ven a potom se mi už nic nechce přidávat. Posledních 14 dní přidávám články opravdu jen z donucení, což mě moc nebaví. Snažím se sem tam něco přidat, aby to tady nestálo, ale není v tom takové nadšení jako předtím. Navíc tady mám 150 celebrit, takže než projedu novinky všech mých oblíbenců, je půlnoc :-D Uvažovala jsem o tom, že bych protřídila rubriky (čili celebrity) a že bych zkrátka přidávala jen ty nejoblíbenější a ty ostatní bych přidávala jen někdy. Je to ale jen náhodná myšlenka. Uvidím, zda ji realizuji :-) Každopádně bych byla ráda, kdybyste alespoň trochu tolerovali mou neaktivitu. Teď budou svátky, tak se sem možná dostanu mnohem víc a budu přidávat články :-)
Slibuji, že se polepším! Smějící se

Design 0.20

6. listopadu 2014 v 18:47 | Brookelle (Susan)
Jak jste si už určitě všimli, můj blog má nový kabátek :-) Není to však má práce! S grafikou nemám vůbec žádné zkušenosti, tudíž to tu vždy vypadalo tak, jak to vypadalo. Často tady byly obyčejné wallpapery nastavené mnou, někdy od zkušených "umělců" a nyní je tady po 150 světelných letech pořádný design od mého SB roxanne. Konečně jsem nabyla dojmu, že vzhled tohoto blogu vypadá k světu, a že vůbec za něco stojí :-D Výsledek je zkrátka ohromující! Co říkáte?


Nové diplomky

23. září 2014 v 16:56 | Brookelle (Susan)
Tak jsem zase o pár diplomů bohatší :-D

Mé diplomy

22. srpna 2014 v 17:50 | Brookelle (Susan)
Další várka mých diplomů.

Nové diplomy

11. srpna 2014 v 19:28 | Brookelle (Susan)
Ano, poctivě se zúčastňuji bleskovek svého SB Hannah :-D Tady jsou má ocenění :)

Nový diplom

29. července 2014 v 16:01 | Brookelle (Susan)
Tak jsem obdržela další krásný diplom :)

Moje diplomy

24. července 2014 v 18:48 | Brookelle (Susan)
Jelikož jsem se zúčastnila narozeninového kvízu u mého SB Hannah, tak jsem dostala i 2 diplomy :-) Hannah přesně věděla, které celebritky vybrat pro mé diplomky Líbající

Že by návrat?

1. července 2014 v 10:05 | Brookelle
Silně začínám uvažovat o návratu na tento blog. Musím se přiznat, že jsem pár měsíců neměla na blog vůbec chuť a tak jsem zde přestala přidávat články. Potom jsem znovu dostala chuť se vrátit do světa blogování a tak jsem založila nový blog. Na něm jsem pracovala a pracuju už půl roku! Možná si říkáte, že jsem vás mohla informovat o tom, že se nacházím na jiném blogu, ale já sama nevěděla, jak dlouho tam vydržím a jestli se nakonec nevrátím sem. Nechtěla jsem zkrátka nic uspěchat. Nakonec jsem se rozhodla na svém novém blogu pokračovat, ale zároveň chci opětovně rozjet i tento blog :) Přeci jenom si myslím, že jsem zde udělala hodně práce a je úžasné, že tento blog funguje už od prázdnin 2010, což už jsou nyní 4 roky! Myslím si, že už sem skoro nikdo nechodí, ale tak snad aspoň někdo sem tam zavítá a bude třeba potěšen mým návratem :-)
Také uvažuji o změně v rubrikách a zřejmě i designu, takže očekávejte můj rozjezd v plné síle :)

P.S. Tímto článkem bych i ráda pozdravila mou milou blom, jejíž komentáře typu: ,,Stýská se mi po tobě, Brookelle" mi málem roztrhaly srdce! Milá blom, snad tě můj návrat potěší :-)
 
 

Reklama