Avril - Videa

Avril Lavigne - Fly for Special Olympics

20. dubna 2015 v 8:24 | Brookelle (Susan)
Přináším videoklip k singlu "Fly". Mám úplně husí kůži a slzy v očích. To video se mě opravdu velmi dotklo. Dobrá práce, Avril!

Avril Lavigne - Give You What You Like

12. února 2015 v 9:57 | Brookelle (Susan)
Avril konečně vydala videoklip k singlu "Give You What You Like".
Jsem příjemně překvapená i když mě mrzí, že Avril ve videoklipu příliš nefiguruje.
Taky mě docela mrzí, že video nemá moc velkou sledovanost na youtube. Jde holt vidět, že éra "Avril Lavigne" nebyla příliš vydařená :-/

Avril Lavigne - Give You What You Like (Trailer)

4. února 2015 v 11:02 | Brookelle (Susan)
Objevil se trailer k připravovanému videoklipu "Give You What You Like".
Taky se těšíte jako já?

Avril Lavigne - Let Me Go ft. Chad Kroeger

17. října 2013 v 11:29 | Brookelle
Avril vydala další a v pořadí už 3. singl ze své nové desky, který nese název Let Me Go a nazpívala jej spolu s Chadem. Krásná jemná balada a taky moc hezký videoklip :) Tolik jim to spolu sluší.

Avril Lavigne - Rock N Roll

23. srpna 2013 v 16:00 | Brookelle
Avril před pár dny vydala svůj nový videoklip k písničce Rock´n´Roll. Písnička se mi začíná celkem hodně líbit :-)

Avril Lavigne - Here's To Never Growing Up

11. května 2013 v 8:22 | Brookelle
Avril konečně vydala svůj dlouhoočekávaný klip k písničce Here´s To Never Growing Up, na který jsme se všichni těšili. Překvapila mě pasáž, ve které Avril přijíždí na sk8tu a je oblečená v podstatě úplně stejně jako před nějakými 10 lety. Měla jsem pocit jako by se vůbec od té doby nezměnila :) Celkově se mi videoklip líbí a písnička tak též :-)

Avril Lavigne - Here's To Never Growing Up

14. dubna 2013 v 10:43 | Brookelle
Už jste slyšeli nový singl Avril??? Jestli ne, tak máte možnost si jej poslechnout :-) Videoklip ještě není hotový, ale chystá se! Písnička dle mého názoru zní skvěle :-)

Avril Lavigne - Darlin

12. února 2013 v 15:35 | Brookelle
Písničky z posledního alba Avril jsou takové pomalejší, citlivější, emotivnější, klidnější. Tahle písnička mě vždycky chytne za srdce a především při refrénu :) Musím se dokonce přiznat, že mám při této skladbě trochu i slzy v očích.

Avril Lavigne - How You Remind Me

27. prosince 2012 v 17:37 | Brookelle
Avril přezpívala písničku How You Remind Me od Nickelback. Skvělá písnička a v podání Avril zní tak jemně, něžně, líbí se mi to :-)

Avril Lavigne - Stop Standing There

14. srpna 2012 v 21:25 | Brookelle
Hodně se mi začala líbit písnička Stop Standing There z posledního alba Goodbye Lullaby od Avril. Má tak perfektní melodii a refrén, vždycky mě dostane do pohybu :-)

Dvojnice Avril!

2. června 2012 v 19:22 | Brookelle
Ty vogo, našla jsem něco šíleného! Našla jsem totální dvojnici Avril Lavigne. Je to neuvěřitelné! Ta holčina se jmenuje Samantha Bower a je Avril neskutečně podobná nejen vzhledově, ale i hlasově. Ona umí dokonce napodobit její hlas a to dost věrohodně. Koukám na její videa na youtube už nějakou tu chvilku a jsem dost v šoku. Má tak vychytaný její vzhled, hlas, pózy... neuvěřitelné! Kromě toho tahle slečna má i pár svých vlastních písniček a hraje s kapelou. Mrkněte a posuďte sami :)

Avril Lavigne - Sk8er Boi

29. května 2012 v 22:45 | Brookelle
Myslím, že Sk8er Boy je můj úplně nejoblíbenější videoklip od Avril. Navíc při něm vždycky hezky vzpomínám na staré časy Avril :)

Avril Lavigne - Wish You Were Here

12. září 2011 v 18:54 | Brookelle
Avril natočila videoklip k nové písni Wish You Were Here. Já tu písničku mám v oblibě už delší dobu, akorát ten klip mi příjde trošku nudný, ale co se týče písničky, nemám co řešit :)

Avril Lavigne - Smile

29. května 2011 v 10:55 | Brookelle
Přináším zbrusu nový singl od Avril - Smile. Videoklip je v některých částech správně ujetý, Avril má ty vlasy čím dál víc zelenější :D Jinak se mi písnička strašně moc zamlouvá :)

Avril Lavigne - What The Hell

27. února 2011 v 15:14 | Brookelle
S hrůzou jsem zjistila, že mi zde schází nový videoklip What The Hell od Avril. Písničku jsem vám zde dávala před nějakým časem, ale na nový videoklip jsem úplně zapomněla, tak to teď napravím :)

Avril Lavigne - What The Hell

22. ledna 2011 v 11:27 | Brookelle
Nová a úplně suprová písnička od Avrilky :-) co na ni říkáte???

Avril Lavigne - Alice

9. srpna 2010 v 10:41 | Brookelle
 
 

Reklama