Červen 2015

Opět se přesouvám :-D

26. června 2015 v 21:02 | Brookelle (Susan) |  Me and Blog
Milí drazí, nevím, jak vůbec začat. Vím, že vás opět matu a věřte mi, že i já jsem sama ze svých náhlých rozhodnutí zmatená. Nejdříve jsem to tady ukončila kvůli nedostatku času, potom zase založila blog o Britney Spears s tím, že vše budu lépe stíhat, když se budu věnovat pouze jediné celebritě a pak zase přijdu s tím, že jsem se rozhodla opět přesunout na jinou adresu.
Myslela jsem si totiž, že mě blog o Britney bude bavit a naplňovat, což částečně pravda je, ale ne úplně. Blog mě baví, ale začíná mi chybět přidávání ostatních celebrit. Např. teď Selena nebo Demi vydávají nové singly a já to nemám kde zveřejnit. Bože, taková tragédie :-D
Proto jsem se už před pár dny rozhodla, že založím nový blog, který bude prakticky totožný s tímto. Budou tam všechny mé oblíbené celebrity, ale nebudu se tam honit za každou novinkou jako na tomto blougu. Tady jsem měla opravdu trochu pocit, že jsem otrok. Vždycky jsem přišla na to, že přibylo 150 novinek u každé celebrity a já se snažila vše poctivě doplnit. Bylo to šílené a někdy až únavné. Na tomto blogu budu opět přidávat novinky o svých oblíbených stars, ale ne všechny. Bude to tam prostě takové volnější. Budu přidávat jen něco. Chci, aby mě to bavilo a ne abych se hnala za každou novinkou a půl dne strávila u počítače. Mám totiž i jiné povinnosti či zábavu jako např. práce, kamarádi, diskotéky atd. Asi chápete, že nechci celé dny tvrdnout jen u PC :-)
Nejtrapnější na tom celé je, že před nějakým týdnem si mou novou adresu přepsaly taková věrná blom nebo Hannah a nyní si mě mohou přepisovat znovu :-D Holky, věřte mi. Je mi neskutečná hanba, ale nemohu si pomoct. Každopádně vám dávám jedno povolení. Jestli ještě jednou přijdu s tím, že se někam stěhuju, můžete mě osobně proplesknout a pořádně!!! :-D

nová adresa: http://stars-of-pop.blog.cz


Pokažený počítač

1. června 2015 v 21:18 | Brookelle (Susan) |  Me and Blog
Milí návštěvníci, už dlouho jsem nic nepřidala. Problémem je, že se mi pokazil počítač. Vlastně já jej zlikvidovala, když se mi do něj nedopatřením vylila šťáva :-D Takže je chudák v opravně. Nevím, kdy jej dostanu zpátky. Nyní mám jen dočasně zapůjčený strýcův notebook. Zatím tedy netuším, kdy zase začnu přidávat články. Teď se mi moc nechce a navíc je to cizí notebook. Tak mějte prosím pochopení :)